TF Diachron - шаблон joomla Продвижение

TNS Teknik Destek Hizmetleri

Servis Desteği:

TNS Bilişim Hizmetlerinin esas varoluş neden 7x24 profesyonel hizmet sunmayı hedeflemektir. Her saat diliminde e-mail ve telefon ile uzman personele ulaşma imkanı sunar. Tüm destek anlaşmaları standart olmayıp aylık, yıllık ve çağrı bazlı her firmanın kendi ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda özel olarak hazırlamaktadır.

 

Bakım Desteği:

Satışını yapmış olduğumuz teknoloji ve müşterilerimizin çalışma şartlarına uygun özel olarak hazırlanan bakım sözleşmeleri ile üretimde yaşanan aksaklıkların önüne geçmek, hizmet ömrünü ve sistemlerin ömürlerini arttırmak amacımızdır. Bu sözleşmeler sayesinde cihaz parkına tam anlamıyla hakim olupdüzenli profesyonel bakım ve hızlı servis desteği sağlamaktadır. Bakım anlaşması olan firmalara zaman kaybı olmaması açısından sınırsız e-mail ve telefon desteğide sağlanır.

 

Sistem Danışmanlık Hizmetleri:

TNS Bilişim Hizmetleri bilgi birikimlerinin yanı sıra kendini geliştirmeyi ve yeni teknolojiyi müşterilerine aktarmayı hedefleyen bir firma olması nedeniyle gerek Yurtiçi gerek Yurtdışı sürekli personel eğitimleri aldırmaktadır. Buradaki asıl amaç bütün müşterilerinin ihtiyacına yönelik hızlı çözümler üretebilmek ve danışmanlık sağlayabilmektir. TNS Bilişim Hizmetlerinin çalışma prensibi satış yapmanın yanı sıra doğru teknolojiyi belirleyip demo çalışmaları yaparak tam bir çözüm sunabilmektir.

Okunma 2140 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.